Cēsu Profesionālā vidusskola » (+371) 64122971 (+371) 29415137

No 14.-18.augustam Cēsu Profesionālajā vidusskolā skanēja čalas, jo noritēja 6-9 gadīgo bērnu dienas nometne “Zaļo pēdu akadēmija 2”, kuru organizēja biedrība “YOUTH FOR CITY-CITY  FOR YOUTH”.

Nometnes dalībnieki iepazinās ar skolā apgūstamajām profesijām. Pārrunāja kā elektrība nokļūst mājās un ko vēl veic elektrotehniķi . Kādi darbi jāmāk namdarim un kā mēbeļu galdnieks no dēļa tiek līdz gatavam izstrādājumam. Redzēja kā “gudrās” mašīnas veic uzdoto darbu pašas.

 

Šī gada skolu absolvējušo namdaru d/d priecē ar trim objektiem Cēsīs un Limbažos. Vai pašu, vai citu iemeslu dēļ divu apjomīgāko darbu pabeigšana ieilga līdz jūlija beigām, bet, spītējot lietum, vēlām vakara stundām un darbojoties komandā, kā arī iesaistoties pasūtītājiem, objekti tika nodoti tādā stadijā, kādā apmierina visas ieinteresētās puses.

 

Š.g. 11. un 30 maijā Cēsu Profesionālās vidusskolas 15N17 ESF grupas audzēkņi palīdzēja tikt galā ar aitu aploka ierīkošanu Ruckas muižas parkā. Puiši saņēma pateicību par nopietnu attieksmi pret darbu, bet direktors ar Ruckas muižas saimniekiem apsprieda turpmākās sadarbības iespējas, jo Ruckā darba daudz !

 

Apsveicam audzēkņus Dāvi Ciršu, pedagogs Martins Jurcins un Artūru Pavloviču, pedagogs Andrejs Kokle ar sekmīgu dalību konkursā "KRĒSLS 2017". Dāvim 3. vieta nominācijā MĒBEĻU GALDNIEKS, Artūram 3. vieta nominācijā BRĪVĀ NOMINĀCIJA. Paldies audzēkņiem, pedagogiem par ieguldīto darbu un parādīto profesionalitāti. Paldies skolas pedagogam Andim Jēgeram par dalību konkursa vērtēšanā.

View the embedded image gallery online at:
http://cpv.lv/index.php/joomla/aktivitates.html#sigFreeId07c440d931

Cēsu Profesionālā vidusskola ģimenes dienā Cēsu parkā piedāvāja atpazīt namdaru un mēbeļu galdnieku profesiju un tām raksturīgos instrumentus